پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رییس دیوان عدالت اداری از از معاونت اجرای اسناد رسمی اداره کل ثبت بازدید کرد

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی روز گذشته و در دومین روز هفته قوه قضاییه از معاونت اجرای اسناد رسمی اداره کل ثبت استان تهران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، رییس دیوان عدالت اداری در دیدار چهره به چهره با کارکنان معاونت اجرای اسناد رسمی اداره کل ثبت با شنیدن نقطه نظرات و دیدگاه‌های آنان گفت: آسیب شناسی برای پیشرفت در کار بسیار مهم است. با آسیب شناسی می‌توان دو موضوع حق مردم و تسریع در حق واقعی مردم را با سرعت بیشتری انجام داد.

وی در ادامه، با بیان اینکه رفع مشکلات مردم از اولویت دستگاه قضایی است، تصریح کرد: باید راه‌های رسیدگی سریعتر و دقیق‌تر به نیاز‌های مردم بررسی شود. همچنین در صورت وجود اشکال در شیوه نامه‌ها باید دستورالعمل‌ها اصلاح شود تا مردم سریعتر به حق خود برسند.

رییس دیوان عدالت اداری ادامه داد: مدیران باید فرصت شنیدن صحبت‌های کارکنان و افراد زیرمجموعه را ایجاد کنند و چه یسا افرادی دارای نظرات و دیدگاه‌هایی باشند که روسا و مدیران از آن بی اطلاع باشند.

در ادامه این بازدید حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با تعدادی از مراجعه کنندگان به گفتگو پرداخت و پای صحبت‌های آنان نشست.

محمد نخعی، معاون مدیرکل اجرای اسناد رسمی استان تهران نیز در جریان این بازدید با بیان اینکه این سازمان از ۴ اداره کل تشکیل شده است، گفت: اداره اول اجرای اسناد رسمی تخلیه املاک مورد معامله و اجاره نامه رسمی، قبوض اقساطی، نیابت اجرایی شهرستان‌ها و آرای کمیسیون شهرداری‌ها را در برمی‌گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه اداره دوم اجرا که قرارداد‌های داخلی بانک هاموضوع ماده ١۵ قانون بانک‌ها را انجام می‌دهد، اظهار داشت: اداره سوم نیز اسناد رهنی و شرطی دارای وثیقه ملکی یا اتومبیل را در برمی‌گیرد و همچنین اداره چهارم مربوط به چک‌های برگشتی است.

وی در ادامه با بیان اینکه از ابتدای امسال تعداد ۵۲۵۰ پرونده ورودی داشته ایم که ۳۵۹۴ پرونده مختومه شده است، افزود: این در حالی است که این سازمان تنها ۱۳۰ نیرو دارد و متاسفانه از ساختمان مناسبی نیز برخوردار نیست که با مرتفع شدن دو مشکل ساختمان و تعداد نیرو می‌توان خدمات بهتر و سریعتری ارائه کرد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف